ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Звертайтеся до спеціаліста.

В КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» продовжує працювати «гаряча» телефонна лінія з подолання стресу.

Враховуючи ситуацію, пов’язану із психологічними проблемами, які може викликати  коронавірусна інфекція, актуальним залишається звернення до психолога. Адже громадян  здебільшого хвилює методика подолання стресу та необхідність проконсультуватися з приводу різного  роду  проблем, які виникають через неможливість опанувати стрес.

Зрозуміло, що як і в багатьох інших країнах, в Україні пандемія COVID-19  впливає на найбільш уразливі верстви населення, особливо на тих, хто страждає від наслідків тривалого конфлікту та вимушеного переміщення. На початку 2020 року повідомлення про психологічні проблеми зросли, оскільки члени громад почали стикатися додатково з невизначеністю, спричиненою спалахом пандемії COVID-19, – зазначають в Міністерстві охорони здоров’ я України, та додають, що серед найбільш уразливих соціальних груп – люди похилого віку, люди з інвалідністю, жінки, домогосподарства, у складі яких є діти, та які не мають одного з батьків, особи з хронічними захворюваннями. Отже, в  багатьох людей можуть виникати депресивні прояви. Тому їм на допомогу  приходять психологи, що працюють у різних лікувально-профілактичних закладах, зокрема, у   таких, що переймаються психоневрологічними та психічними проблемами.

Так  керівник  Служби соціально-психологічно відновлення КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» Оксана Сергієнко зазначає:

«Ми щоденно вислуховуємо людей, які  мають ті або інші проблеми із адаптацією до теперішньої ситуації із коронавірусом. Більшість громадян  хвилює поводження у період постковідного синдрому, стосовно якого  ми надаємо  консультації. З початку роботи нашої «гарячої» телефонної лінії ми прийняли понад  50 дзвінків, які стосуються відновлення психологічного стану людини.  До консультацій ми залучаємо спеціалістів-психологів та психіатрів і  наші консультанти надають необхідну  допомогу тим, хто телефонує на  «гарячу»  телефонну лінію.

Нагадаємо: якщо  у вас виникли запитання,  чому після перенесеного захворювання виникає безсоння, дратівливість, загальне занепокоєння та інші  невролого-психологічні прояви, слід  звернутися на «гарячу» телефонну лінію,  що працює на базі КНП « Чернігівська обласна психоневрологіна лікарня».  Також  спеціаліст, до якого ви зателефонуєте, розкаже  про  методи профілактики хвороби, зокрема  у розрізі попередження небажаних насідків з боку нервової системи. Телефон «гарячої» лінії  – 970 978.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ГОЛОВНЕ МЕНЮ