ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Привітання до Дня медичного працівника

За багаторічною традицією третьої неділі червня медична спільнота України відзначає своє  професійне свято. Без перебільшення, День медичного працівника – це  нагода вшанувати всіх тих,  чия життєва дорога пов’язана зі шляхетною справою допомоги людям, яких спіткала хвороба і які покладають  надію на одужання та повернення до повноцінного і якісного життя саме на вас!

Шановні колеги – лікарі-психіатри, наркологи, сестри милосердя, медичні статистики, лікарі-методисти, реабілітологи, психологи  та інші, кого згуртував колектив Обласної психоневрологічної лікарні – дозвольте привітати вас  зі святом. Прийміть сердечну подяку за вашу віддану працю, співчуття до проблем пацієнтів, професійність та лікарську  честь. Я особисто, а також адміністрація нашого закладу безмежно пишаємося вами, адже  знаємо, що більшість із вас з розумінням поставилися до теперішньої ситуації у нашій медицині загалом і у психіатричної галузі зокрема. Дякую, що ми разом у ці складні часи реформування  вітчизняної  системи охорони здоров’я  та  пандемії коронавірусу, дякую  і за те, що  ви, загартовані  нелегкою  і відповідальною працєю, продовжуєте серйозно  ставитися  до своїх професійних обов’язків, робите щоденний внесок у розвиток нашого закладу і не залишаєте населення Чернігівщини без  спеціалізованої медичної допомоги.

Звісно, не хочеться використовувати банальних слів, але вважаю за потрібне побажати всім нам стійкості духу, вдячних пацієнтів, правильної реакції на зовнішні подразники, душевного спокою, злагоди в родинах, фізичного і психічного здоров’я. Також бажаю здійснення мрій, блакитного неба, любові , щоб  ви і у подальшому не втрачали сенс  життя. Нехай ваші дні будуть сповнені радістю, щирістю у спілкуванні з оточуючими, іншими людськими чеснотами. Бажаю, щоб доля, ваші рідні, близькі  завжди були прихильними до вас, бо ви належите  до найпрекраснішої професії у світі.

Недарма  Святитель Лука, відомий, як професор медицини  Валентин Войно-Ясенецький, колись висловився – « Суспільство у великому  боргу перед медиками – хірургами, акушерами, терапевтами, психіатрами, медичними сестрами – адже  вони, стійки до життєвих випробувань,  мають вроджене почуття гідності, співчуття та  високу людську мораль». Це стосується і вас.

Зі святом, дорогі колеги!

З великою повагою до всіх, з ким працював і працюю нині, Генеральний директор КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» Володимир Ященко

.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ГОЛОВНЕ МЕНЮ