ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Роботи пацієнтів КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» представлено на виставці «Відлуння душі», яку відкрито 28 листопада у Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-арт»

Роботи пацієнтів КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» представлено на виставці «Відлуння душі», яку відкрито 28 листопада у Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-арт».

  Виставка присвячена відзначенню Міжнародного дня людей із фізичними вадами, який відзначається світовою спільнотою 3-го грудня. Обласна психоневрологічна лікарня вперше бере участь у такому заході, адже спеціалісти, що працюють з особливими пацієнтами за допомогою арт-терапії, впевнені – немає не талановитих людей, є лише певні особливості психіки, які, піддаючись медичній корекції, залишають місце для творчості. Так 10 робіт, представлених на вернісажі, свідчать – автори картин не підкорилися випробуванням долі, а знайшли себе у мистецтві, як справжні світочі життя.

  «Арт-терапія – дійовий метод реалізації творчого потенціалу пацієнтів нашої лікарні, – стверджує психолог закладу Людмила Беленок, – і недарма керівництво лікарні саме цьому виду реабілітації приділяє особливу увагу. Картини – це мистецькі доробки людей, що мають інвалідність через певні психічні захворювання. Але творчість для них – царина, яка немає жодних обмежень. Загалом в доробку наших пацієнтів дуже і дуже багато картин, які ми періодично представляємо на широкий загал. А у традиційній виставці «Відлуння душі» участь беремо вперше, презентуючи результати арт-терапії, якою пацієнти займаються під керівництвом досвідчених фахівців – Володимира Кравченка та Оксани Сергієнко».

  Виставка «Відлуння душі» працюватиме до 13-го січня. Отже, її організатори запрошують відвідувачів долучитися до аматорського художнього мистецтва і переконатися – люди з інвалідністю здатні реалізувати себе в різних видах творчості, зокрема, в майстерності пензля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ГОЛОВНЕ МЕНЮ