ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Український інститут соціальної і судової психіатрії та наркології прийнятий до Міжнародного консорціуму університетів для зниження потреби в наркотиках

Директор Українського науково-дослідного інституту соціальної і судової психіатрії та наркології МОЗ України Ірина Пінчук у якості члена Ради директорів брала участь у третій щорічній конференції Міжнародного Консорціуму Університетів для зниження потреби в наркотиках.

Загалом у конференції взяли участь 85 учасників – представники з 23 країн світу. Включення України до подібної спільноти – важливий крок, який дозволить впроваджувати у нашій країні кращий світовий досвід лікування залежностей.

Щорічна конференція Міжнародного консорціуму університетів для зниження потреби в наркотиках – це глобальний консорціум університетів, який пропонує магістерські та післядипломні навчальні програми, що зосереджують особливу увагу на передачі та адаптації науково обґрунтованих знань щодо запобігання та лікування розладів вживання психоактивних речовин.

Джерело: МОЗУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ГОЛОВНЕ МЕНЮ