ГОЛОВНЕ МЕНЮ

Найкращі представники медичної галузі Чернігівщини зібралися 14 червня в обласній державній адміністрації з нагоди відзначення Дня медичного працівника

Медики області гідно стоять на варті здоров’я жителів області. Вони швидко реагують на новітні галузеві розробки, вдосконалюють методи лікування та профілактики захворювань, знаходять нові шляхи реформування системи охорони здоров’я. А головне – мережа медичних закладів області дозволяє наблизити невідкладну та планову допомогу населенню навіть до найвіддаленіших населених пунктів. І у цьому заслуга кожного з майже 4 тисяч лікарів та понад 12 тисяч медичних сестер регіону.

Напередодні свята медиків привітали представники обласної влади, які висловили їм щиру вдячність за самовідданість, високий професіоналізм та вручили премії та нагороди ряду працівників галузі.

За багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Почесною грамотою Чернігівської обласної державної адміністрації та нагрудним знаком до неї нагороджено Юрія Михайловича Крука – завідувача лікувально-діагностичного відділення КЛПЗ «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ГОЛОВНЕ МЕНЮ