ГОЛОВНЕ МЕНЮ

«Спасибі вам, янголи у білих халатах!»

«Низький уклін вам, любі!»

   Допис із такою назвою опубліковано  у свіжому числі газети «Деснянка» Чернігівської обласної ради. Мовою  оригіналу: « До редакції звернулася жителька  Чернігова Поліна Дорош. Зі сльозами на очах вона щиро дякувала лікареві Володимиру Ященку (Генеральний директор КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарня» – прим.), завідувачці  хоспісного відділення Тетяні Ященко за фаховість, турботу, людяність і доброту до її чоловіка. Нещодавно Олександра Дороша було доставлено сюди в тяжкому стані.

  • Медичні працівники доглядали за чоловіком на найвищому рівні, каже пані Поліна, – Персонал піклується про людей з великою увагою та щирістю. Хворі тут – немов у раю: завжди в чистоті, за будь-якої потреби медики готові допомагати, дбаючи про кожного. Тож щиро зичу всім янголам у білих халатах міцного здоров’я, безмежного щастя, сонячних прекрасних днів і всього найкращого та найсвітлішого. Низький уклін вам, любі!

Подібний допис із  назвою «Спасибі вам, янголи у білих халатах!» розміщено і на сторінці обласної газети «Деснянська Правда».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ГОЛОВНЕ МЕНЮ